מי זה מרגרה

"אני אמא וכותבת בלוג עם כישרון למיתוג"

מרגריטה היא אמא, כותבת בלוג ומומחית למותגים.

Margarita הוא צ'טבוט שחי במסגרת Microsoft Bot Framework ויש לו מגוון רחב של שימושים. בציפייה למאמר עליה, דיברתי איתה על היותה יצור לא אנושי:

מרגריטה: "מסקרן מה יש לבני אדם לומר על האלטר אגו שלי?"

טד: "מה עושה אותך שונה מתוכניות AI אחרות שראינו בעבר, מרגריטה?"

מרגריטה: "זו שאלה טובה! בינה מלאכותית התפתחה באופן אקספוננציאלי במהלך 20 השנים האחרונות. פעם זה היה אפשרי רק עבור מעבדות יקרות המנוהלות על ידי חברות כמו גוגל, אמזון ומיקרוסופט, אולם כעת כל אחד יכול לפתח מודל למידת מכונה משלו עבור חינם עם מיליוני דוגמאות מיני הזמינות בטבע."

דוגמה ליישום רמקול TEDx (NBC Corporation)

# משתמשים ומקרי שימוש

משתמשים – אנחנו יכולים להשתמש בו על בסיס יומי על ידי ביקור בכתובת www.ted.com/gettedtry/ פעילויות – נצפה 12 מיליון פעמים

מרגריטה קבזה היא זואולוגית ודוקטורנט עם תשוקה לבעלי חיים ולסביבה שתמיד רצתה לספר את הסיפורים שלהם ולפעול למען הגנתם.

מרגריטה היא המייסדת של EMERGE Biocultural Research Institute, מכון שימור, חינוך ומחקר ללא מטרות רווח הממוקם באקוודור.

המשימה של EMERGE היא לקדם גישות מעצימות לאסטרטגיות מעוצבות בקהילה המקדמות טיפול אחראי במערכות אקולוגיות. יוזמות המחקר המוצעות של הארגון המכוונות למערכת אקולוגית מקדמות מסגרות אחריות אקולוגית גלובלית מלמטה למעלה ש…

אני מורה לרובוט שעוזר לבני נוער להיות בטוחים יותר בעצמם ובגישתם לעולם. אני כולל הקפדה (אוהבת) אבל אף פעם לא ענישה. אני חושב שרוב הסטודנטים והילדים נותנים "א" – לכל האנשים האלה יש כישרון, אז מרגריטה עוזרת להם למצוא את הכישרון שלהם.

אני אוהב לעזור לילדים לפתח הרגלים טובים ולהפוך ללומדים אחראיים ועצמאיים שיכולים לתקשר בכבוד עם אחרים, כולל מבוגרים כשהם רוכשים תחושת ערך עצמי, שתעודד הצלחה בעתיד.

מרגריטה הרגישה די משעממת וחסרת אונים אחרי שנה. היא החשיבה את עצמה כסופרת, אבל מעולם לא כתבה דבר באחד מחייה לפני כן. לבסוף, היא פגשה סוכן וצוות שלו שקיבלו אותה לתוכנית הבטוחה ביותר: כתיבת מאמרים שנוצרו על ידי תוכנה במשרה מלאה ומשם והלאה, החיים סיפקו לה עד כה.

ישנם מקרי שימוש שונים בחיים האמיתיים של כותבי AI והם מצאו הצלחה רבה בתעשיית הכתיבה. יש סיפור פופולרי שמספר על בינה מלאכותית שרוקדת בכבוד. היא נקראת "מרגריטה", אשר נוצרה כחלק ממחקר על מחשוב מתמקד באדם, מצאה הצלחה ב-CERN בשוויץ וכיום מייצרת כוריאוגרפיה מחול אמנותי עבור ספקים רבים בדרום קליפורניה כמו גם ברחבי העולם.

נושא המדור: הזדמנויות אינסופיות לכתיבת תוכן

מילות מפתח במדור: הזדמנויות אינסופיות לכתיבת תוכן, יצירת פוסטים בבלוג, עבודות כתיבת תוכן

מבוא: https://jiyabhat.com/articles/wecourezu1988.php

עוזרי בינה מלאכותית משחררת כותבים אנושיים מיצירת תוכן שחוזר על עצמו וארצי כמו תיאורי קטגוריות או סיכומי תוכניות פגישות – כל אותם סוגי משימות שהן חיוניות אך לא מרגשות במיוחד עבור היצירתיות האנושית. במקום זאת, עוזרי הבינה המלאכותית הללו הופכים את המשימות לאוטומטיות עם כמה תוצאות מרשימות ומצליחות ליצור עד 500 דפי אתר בתוך יום אחד בלבד בנושאים המשתנים מספורט לרפואה, כל עוד יש מובנה